Žemės ūkio technika

              

             

               UAB „Mototecha"  didžiausią dėmesį skiria pieno ūkių modernizavimui.  Įmonė gali pasiūlyti nuo melžimo aparatams reikalingų dalių iki kompiuterizuotos bandos valdymo sistemos su rujos nustatymu pažangiausioje melžimo aikštelėje. Įmonėje dirbantys specialistai siekia, kad klientams būtų galima pasiūlyti  reikalingus produktus kuo kokybiškesnius ir  patrauklesnėmis kainomis. Dėl to įmonė ieško sprendimų pati gamindama ar importuodama atskiras dalis.  Kiekvienais metais įmonė pateikia vis naujų produktų, įsiklausydama į ūkininkų poreikius ir pageidavimus. Pastaraisiais metais įmonė išplėtė generatorių, siurblių, varomų traktoriaus darbiniu velenu,  įvairių galingumų melžimo agregatų, nerūdijančio plieno pieno talpų asortimentą.  Įmonė pagamino ir sertifikavo mobilias melžimo aikšteles, kurios jau sulaukė užsienio partnerių įvertinimo dėl įšskirtinio dizaino, patogumo ir saugumo.

            UAB „Mototecha" ypatingą dėmesį skiria parduodamos technikos servisui. Visoms prekėms įmonė suteikia  garantiją, techninę priežiūrą ir pogarantinį remontą. Kvalifikuoti specialistai greitai ir patikimai remontuoja dyzelinius ir benzininius variklius, generatorius, siurblius, grunto tankinimo mašinas, restauruoja vakuumo siurblius.  Esant būtinybei, atsarginės dalys siunčiamos greituoju paštu. Technikos specialistai visada mielai pakonsultuos remonto, pieno linijų montavimo ar fermų įrengimo klausimais, atvažiuos į vietą, pateiks komercinius pasiūlymus reikiamai technikai. 

            UAB „MOTOTECHA" šūkis - modernus ūkis, mažesni kaštai, lengvesnis darbas. Susisiekite su mumis ir mes tai įgyvendinsime. Gaminame tai, ko nedaro kiti.

            UAB "MOTOTECHA" aktyviai dalyvauja įvairiose tarptautinėse parodose:

                   Vokietija, EUROTIER 2014-11

                   Prancūzija, Sommet 2013-10

                    Baltarusija 2013-06

                   EUROTIER 2012-11-16

                

Oficialūs atstovai: